شکل گیری مجموعه لوتوس به اوایل دهه شصت، برمی گردد یعنی زمانی که زنده یاد عادل ممتازی کسب و کار خود را در زمینه خرید و فروش قطعات یدکی ساعت در خطه شمال کشور گسترش داد. با گذشتن یک دهه و ورود به حوزه تجارت و با پیوستن شریک جوان ( بیژن رضویان) این کسب و کار رونق چشمگیری یافت.امروزه لوتوس به نامی معتبر برای تمامی علاقمندان به محصولات تزئینی تبدیل شده است و طلیعه دوره دیگری از رشد و توسعه لوتوس خودنمایی می کند.لوتوس در میانه راه با تحریم های بین المللی علیه کشور و صنعت و عدم واردات محصولات مواجه شد. همین امر باعث شد جهشی جدید در این توسعه رقم بخورد. بدینگونه که مشقت تولید داخلی را پذیرفت و جمعی از مشاوران خلاق و ایده پردازان ایرانی و غیر ایرانی را همراه سفر خود ساخت.از این رو ما همواره در تلاش هستیم تا با ترکیب ایده های بدیع و توان و دانش فنی محصولاتی با کیفیت و زیبا برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

برای ما مشتری در نقطه آغاز فرایند خلق محصول قرار می گیرد. ما تمام توانایی و استعداد تیم خود را برای خلق محصولات بدیع و چشم نواز با کیفیتی عالی متمرکز نموده ایم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

در فروشگاه اینترنتی لوتوس میتوانید تمامی محصولات لوتوس را مشاهده کنید و در صورت تمایل می توانید این محصولات را به صورت آنلاین خریداری نمایید. همچنین در بخش نمایندگان ، به آدرس تمامی نمایندگان فروش شرکت دسترسی خواهید داشت

فروشگاه محصولات لوتوس